Czekasz na Światłowodowy Internet i Telewizję?
Już niebawem nowe ulice w zasięgu INET Centrum !

Mieszkasz w Myślenicach przy ulicach:
- Łokietka
- Asnyka
- Orzeszkowej
- Kazimierza Wielkiego
- Ujejskiego


Zadzwoń i wpisz się na listę oczekujących

na najszybszy Internet w Myślenicach!


BOK - tel.: 12 312 70 00 

Pierwsze podłączenia Światłowodu do naszych klientów w Myślenicach mamy za sobą, czekamy na Ciebie !


Zadzwoń i wpisz się na listę oczekujących

na najszybszy Internet w Myślenicach!


BOK - tel.: 12 312 70 00 

Budowa łącza światłowodowego dla Myślenic ruszyła pełną parą, już wkrótce podamy konkretne lokalizacje i poszczególne etapy budowy.Zamów INTERNET ŚWIATŁOWODOWY do Twojego domu !

Szczegóły oferty pod nr telefonu 123 127 000 Dbaj o swój sprzęt! Pamiętajmy o urządzeniach znajdujących się na naszych poddaszach - przy wysokich temperaturach bardzo łatwo i szybko możemy "usmażyć" swój router, a wierzcie - podawany na ciepło nie będzie spełniał Waszych oczekiwań.
Nie zapomnijcie też o odłączeniu swoich urządzeń sieciowych podczas burzy - nie warto sprawdzać jakie napięcie są w stanie wytrzymać. Zapewnijmy im bezawaryjne warunki pracy.


Chcesz wiedzieć więcej? - Zadzwoń 12 312 70 00.

InetCentrum - Twój dostawca Telewizji Internetu i Telefonu.  Rozmieszczenie punktów dostępowych i kart sieciowych

Istnieje wiele czynników, które zwykle utrudniają rozchodzenie się fal radiowych w powietrzu. Dzięki zamieszczonym informacjom można poprawić działanie Wi-Fi, nie ponosząc żadnych kosztów.

Podstawowe zasady

Instalując router bezprzewodowy albo punkt dostępowy w domu, zwykle masz niewielkie pole manewru w zakresie jego lokalizacji. Musisz jednak pamiętać, że urządzenie to wykorzystuje fale radiowe, które dobrze się rozchodzą w powietrzu, za to bardzo słabo w metalu lub wodzie. Sprzęt nie może więc stać przy metalowych przedmiotach (komputerze, lodówce, metalowej szafie), trzeba także unikać dużych zbiorników wodnych, np. akwariów. Z tych samych powodów nie wolno zamykać sprzętu sieciowego np. w szafie – powinien stać raczej na niej.

Drugą zasadą jest umieszczenie punktów dostępowych jak najwyżej. Lepiej postawić sprzęt wysoko na półce niż pod biurkiem. Na dużej wysokości jest mniej przedmiotów tłumiących fale radiowe, co pozwoli zachować najlepszą jakość sygnału.

Zalecamy wyłączenie urządzeń sieciowych przed burzą. Dotyczy przede wszystkim routerów i anten bezprzewodowych na domach jednorodzinnych.


Dowiedz się więcej - 12 312 70 00

Więcej artykułów…

Strona 1 z 2

pierwsza
poprzednia
1

INTERNET Radiowy

Zaufali Nam:

KONTAKT

ul. Solidarności 31/1
32-400 Myślenice
tel. 12.312.70.00 tel./fax. 12.274.14.72
tel. kom. 512.396.237